Doradztwo i mentoring dla osób

Szukasz innego podejścia. Nie chcesz kolejnej metody, techniki, porcji inspiracji czy motywacji. Chcesz prawdziwych zmian na dobre. Zatem działajmy. Najczęstsze obszary, którymi zajmuję się w pracy indywidualnej:

  • rozwój osobisty, 
  • kariera - praca,
  • psychoedukacja 
  • relacje międzyludzkie, małżeńskie, rodzicielskie, 
  • zdrowie – psychosomatyka, lęki, uzależnienia, 
  • rozwój dzieci i młodzieży

Czego możesz oczekiwać od doradztwa i mentoringu?

Będziemy działać i szybko i szybko pojawią się efekty
Przebudujemy fundamenty myślenia i działania a rezultaty naszej pracy będą trwałe
Ważne, żebyśmy zobaczyli czy się rozumiemy, rozmawiamy zrozumiałym dla siebie językiem i mamy podobne spojrzenie na to co jest do zrobienia
Zaczniemy od wstępnej, niezobowiązującej rozmowy, która pozwoli nam się poznać i zdecydować, czy chcemy podjąć współpracę

Umówmy się na wstępną rozmowę

Formularz kontaktowy

Jak zajmiemy się wyzwaniami przed którymi stoisz?

Będziemy pracować intensywnie i wiele zmienimy w krótkim czasie przede wszystkim w sposobie myślenia i postrzegania rzeczywistości . Zabierzmy się za to co najważniejsze - za fundamenty. Będziemy szukać tego to co ma największy sens drogi do osobistych wglądów i odkryć - transformacji. 

Zobacz co mówią o tym ci, którzy przeszli takie procesy:

Marianna – menedżerka średniego szczebla w firmie IT, młoda mężatka – ma za sobą miesięczny proces mentoringowy, na który złożyło się 5 dwugodzinnych spotkań i tak mówi o tym co się zmieniło:

„Wyzwania, nad którymi zaczęłam pracować z Jarkiem to przytłoczenie pracą, napięcia z przełożonymi i współpracownikami, pogarszające się relacje z najbliższymi”
Po miesięcznej pracy mentoringowej, w ocenie moich przełożonych, współpracowników i mojej własnej, zdecydowanie lepiej radzę sobie w codziennym zarządzaniu kilkudziesięcioosobowym zespołem projektowym. Widzę, że realizuję zaplanowane cele.

Odczuwam wyraźne obniżenie poziomu oddziaływania codziennego stresu. Łatwiej wracam do stanu spokoju i relaksu, nawet po konfrontacji z trudnymi osobami czy sytuacjami. Znajduję więcej satysfakcji w pracy. Zauważam ogromną poprawę w relacjach z najbliższymi - czuję spokój i równowagę w życiu rodzinnym.

Czuję, że to dopiero początek zmian bazujących na głębokiej zmianie spojrzenia i podejścia do życia, której się nauczyłam a której efekty już bardzo praktycznie odczuwam”
Andrzej – prezes firmy, ojciec dorosłego syna, ma za sobą 20 letnie małżeństwo - odbudowuje życie po rozwodzie. Jest po miesięcznym proces mentoringowym - 4 dwugodzinnych spotkaniach. Tak komentuje to w czym brał udział:

„Moje cele w proceies mentoringu, który przechodziłem z Jarkiem, dotyczyły zaburzeń relacji praca - życie prywatne. Martwił mnie brak wizji rozwoju firmy. Potrzebowałem ‘pozbierania się’ po rozwodzie.
Co się wydarzyło? Prowadzony przez Jarka zyskałem nową perspektywę na relacje życia zawodowego i osobistego

Wypracowałem strategię rozwoju firmy, sposób współpracy ze wspólniczką. Określiłem swoje role w zarządzaniu zespołem i pracy operacyjnej.

Mam - zaskakujący, dla siebie - poziom spokoju, stabilności emocjonalnej i poprawy jakości życia. Właściwie ‘bezwysiłkowo’ radzę sobie wyzwaniami przynoszonymi przez pracę i życie prywatne.
'Mentor pomaga podopiecznym umiejętnie korzystać z mądrości, wartości, siły, sprawczości, które mają oni od zawsze we własnym wnętrzu.'

'Najlepsi nauczyciele, doradcy, mentorzy, terapeuci łączą ludzką mądrość i doświadczenie z pokorą wobec szczególnej mocy niesionej przez duchową inteligencję życia i głębokim szacunkiem wobec człowieczeństwa podopiecznych.'
Aleksandra – pracownik służby zdrowia, zmagała się od lat z zaburzeniami równowagi w sytuacjach stresowych. Uczestniczyła w dwóch dwugodzinnych rozmowach. Taka je relacjonuje:

„Od lat doświadczałam chronicznego zmęczenia wieloletnią chorobą psychosomatyczną. Niska jakość życia, to delikatne określenie tego stanu.
Dzięki tym rozmowom odkryłam przyczyny mechanizmów uruchamiających chorobę, z którą zmagałam się od lat.

Odczuwam zmniejszenie dolegliwości. Mam poczucie panowania nad czynnikami wywołującymi kolejne epizody choroby.”

Chcesz usłyszeć historie innych osób?
Chcesz porozmawiać o tym co i jak możemy zrobić dla Ciebie?

Formularz kontaktowy
Masz pytanie?

Bądźmy w kontakcie

kontakt@jarekguc.pl
Polityka prywatności
Copyright © jarekguc.pl
Stworzone z pasji przez Hartwork
envelope