O mnie

Jako praktyk mam za sobą tysiące godzin doradztwa i szkoleń. To praca rozmową z setkami właścicieli, menedżerów różnych szczebli, profesjonalistów, przedsiębiorców, członków zespołów i osób absolutnie prywatnych - po prostu Ludzi. Odpowiadam na ich potrzeby. Dostarczam pomoc, wiedzę, wsparcie, praktykę, informację - pomysły na zmianę i sposób jej przeprowadzenia.

Pracuję również z osobami indywidualnymi w formie konsultacji, doradztwa, mentoringu. Próśb o takie wsparcie jest coraz więcej.
Pracuję na otwartym sercu - tych którym pomagam - ludzi, zespołów, firm i moim własnym. W umowach może być to nazywane doradztwem, mentoringiem, szkoleniami, warsztatami. Nie lubię oczywistych definicji. To co robię to głównie 'rozmowing'- jak go przekornie nazywam. U-ważne, świadome rozmowy indywidualne i grupowe, które prowadzą do fundamentalnych transformacji.

Od kilku lat współprowadzę Zespół Doradczy Now-a.pl wspierający Przedsiębiorców w obszarze 'zarządzania przez kulturę organizacyjną'

Od wielu lat publikuję artykuły, filmy, memy będące odpowiedzią na nurtujące mnie i moje otoczenie pytania. Psychologia, psychoedukacja, duchowość, relacje w życiu prywatnym i biznesie to ich tematyka. Ta działalność publicystyczna zgromadziła na różnych platformach social mediowych 100 tysięczną, żywo reagującą społeczność. Mimo iż wymaga coraz więcej czasu, sprawia mi olbrzymią satysfakcję i daje poczucie, że dostarczam szerokiemu audytorium coś wartościowego, będącego impulsem do własnych poszukiwań.
W swojej karierze zawodowej byłem między innymi:
- szefem promocji ogólnopolskiego radia
- szefem marketingu spółki giełdowej
- szefem sprzedaży w firmach doradczych
- prezesem firmy produkcyjnej
- dziennikarzem
- producentem programów telewizyjnych

Ostatnie kilkanaście lat moich zawodowych zająć to głównie doradztwo właścicielom i kluczowym menedżerom w obszarach wizji, strategii, motywacji, komunikacji - selekcja i rozwój liderów, praca nad kulturą organizacyjną firm i coraz więcej pracy mentoringowej, jeden na jeden z osobami indywidualnymi.
Coraz więcej ciekawych zawodowo rzeczy dzieje się dzięki temu, że pierwszy kontakt inicjuje się przez internet – często w odpowiedzi na moje publikacje.

Studiowałem prawo, socjologię i psychologię społeczną.

Chcesz porozmawiać o tym co i jak możemy zrobić dla Ciebie?

Masz pytanie?

Bądźmy w kontakcie

Polityka Prywatności
Copyright © jarekguc.pl
Stworzone z pasji przez Hartwork