ZESTAW DO PRAKTYKOWANIA RELAKSACJI

Jak od­dy­chać spo­ko­jem

 • W zestawie jest 16 relaksacji
 • To praktyki prowadzone moim głosem, na tle specjalnie dobranej muzyki 
 • Całość to ponad 11 godzin nagrań z technikami relaksacji, uważności, oddechu
 • Stanowią podstawowy, praktyczny kurs relaksowania się i nauki uważności w podejściu 'immersion'
 • Codzienne ich praktykowanie pomaga w utrzymaniu spokoju ducha i ciała
 • Te uważnie dobrane praktyki są oparte o  sprawdzone na świecie podejścia do redukowania stresów, napięć i lęków 
 • Zestaw ten służy psychoedukacji - uczy relaksu, samoregulacji, uważności i podstaw treningu mentalnego
Zamawiam Zestaw

Co chcę Ci przekazać jako Autor?

Zebrałem tu rezultaty moich osobistych doświadczeń w praktykowaniu prowadzonych głosem relaksacji.

To techniki i praktyki do nauki relaksowania się w podejściu 'immersion - learning by doing' (zanurzenie - nauka przez działanie). Taka nauka relaksowania nie wymaga niczego szczególnego poza... rozpoczęciem relaksowania się w oparciu o dostępne w zestawie nagrania. Z czasem techniki się automatyzują i naturalnie 'wchodzą w krew'

Są to praktyki prowadzone moim głosem, który podaje, na tle relaksującej muzyki, instrukcje do wykonania, zadaje pytania czy podpowiada, jak można widzieć podstawowe dla naszego spokoju czy dobrostanu - osiągania stanu relaksu - kwestie. Nagrania te, regularnie odsłuchiwane, praktykowane, pomagają w dbaniu o higienę psychiczną i osobisty dobrostan.

Celem tego zestawu jest - najprościej mówiąc - pomaganie w oddychaniu spokojem, osiąganiu stanu relaksu na co dzień.  Takie praktyki są jak drogowskazy na drodze, do odkrywania swojego zrelaksowanego wnętrza i tego co dobrego się w nim naturalnie, od zawsze kryje.

 • Czy chcesz wreszcie odpocząć?

 • Czy chcesz odetchnąć spokojem?

 • Czy pragniesz głębokiego psychofizycznego relaksu?

Myślę, że tak - jak większość z nas. Takie potrzeby przewijają się w rozmowach, pytaniach, prośbach o pomoc ze strony moich Czytelników i Odbiorców tego co publikuję w internecie.

Świat pędzi w szalonym tempie - czujemy się tak jakby ktoś ciągle zwiększał ciśnienie w przestrzeni, w której toczy się nasze życie i dokładał nam kolejnych bodźców intensyfikujących doświadczane przez nas napięcia
i niepokoje.

Nasza codzienność przynosi wiele stresów, lęków, nerwów, które wpływają na nasze myśli, uczucia, zachowania i które odkładają się w ciele powodując złe samopoczucie a z czasem i choroby - ciała i ducha. Potrzebujemy relaksu!

Darmowy fragment

Żeby poczuć klimat tych praktyk relaksacyjnych posłuchaj fragmentu jednej z nich - Relaksacji „Uważność w chwilach lęku i stresu”

Darmowa relaksacja z zestawu

Jeśli chcesz wysłuchać całej Relaksacji "Uważność w chwilach lęku i stresu" 
i praktykować z jej pomocą pobierz ją zostawiając swój adres e-mail

  CO MÓWIĄ PIERWSI UŻYTKOWNICY?

  Te nagrania niesamowicie relaksują i uspokajają. Słucham codziennie jednej relaksacji. Ćwiczę oddechy. Czuję coraz więcej spokoju. Teraz tylko trzeba to przenieść do codzienności :)
  Zofia (l.65)
  emerytka, wdowa, pasjonatka florystki i jogi , babcia 4 wnuczek
  Świetne uzupełnienie „Odetchnij Spokojem” książki i audiobooka Jarka. Praktyczne sposoby na wejście w siebie, relaks i spokój. Balsam na moją wymęczoną ostatnimi latami duszę. I ten unikalny uspokajający głos…
  Dagmara (l.27)  
  ekonomistka, doktorantka, podróżniczka
  Zaczynam dzień, zanim nawet jeszcze wstanę z łóżka, od ‚Skanowania ciała’ albo ‚Autorelaksacji Schultza’. To dopiero parę dni a już czuję, że po takim poranku jestem dużo spokojniejszy, oddycham głębiej, mam większą świadomości swojego ciała i czuję ten luz. To jak masaż dla ciała i ducha.
  Dopiero zaczynam korzystać z tych nagrań ale wchodzę w ten klimat. Dobra robota.
  Marek (l.43)
  księgowy, właściciel firmy, ojciec dorosłej córki
  Jarek ma szczególny talent do uspokajania. Słowami, które dobiera i głosem, którym je przekazuje. Przeczytałam książkę, wysłuchałam audiobooka ale ten kurs relaksacji  to jakby inny dodatkowy wymiar tego co przekazuje Jarek. Słucham, ćwiczę, rozważam i spokojniej reaguję na to wszystko co się dzieje wokół - pracę, dzieci, politykę, kryzysy i kredyty. Myślę jak przenieść ten klimat na synów… Może czas na coś dla zestresowanych szkołą dzieciaków?
  Jacek (l.32) 
  menedżer, biznesmen, mąż i ojciec dwunasto i ośmiolatka
  Jestem samotną matką i pracującą osobą. 14-letnia córka, 4-letni synek skupiają poza pracą 150% mojej uwagi. Chyba nie muszę mówić że bywam często zestresowana obowiązkami i ciągłą walką z czasem. Od dawna mam problemy z zasypianiem. Jednak te relaksacje, ćwiczenia jakoś sprawiają, że mój koniec dnia jest dużo spokojniejszy, wręcz relaksujący. Uwielbiam ‚Medytację snu’ - to moja kołysanka dla dorosłych. Polecam każdemu kto szuka spokoju.
  Małgorzata (l.35)
  urzędniczka, mama, fanka naturalnych metod leczenia

  „Co znajdziesz w zestawie?” czyli spis treści

  1. Wprowadzenie - Praktyki, relaksacje, kontemplacje prowadzone głosem. O co w nich chodzi? Jak z nich korzystać? Jak używać przekazanych w tym zestawie „narzędzi” pomagających odnaleźć spokój
  2. Jak masz na imię? Prosta praktyka, która pozwala być bliżej swojej prawdziwej natury - spotkać się ze sobą w prawdzie, bliskości i empatii. Zauważyć - odkryć siebie na nowo.
  3. Oddychanie w kwadracie. Praktyka oddychania w kwadracie ma wiele zastosowań. Używają jej na przykład żołnierze czy pracownicy służb mundurowych, aby zachować spokój i poprawić swoją koncentrację w wyjątkowo napiętych sytuacjach. Oddech jest tu jak dźwignia zmiany biegów, która pozwala przełączyć silnik na odpowiednie przełożenie. Powolne, stabilne oddychanie uspokaja serce, obniża ciśnienie krwi i pomaga jasno myśleć.
  4. Twoje serce. Pełna refleksji praktyka, do której można sięgnąć zawsze i wszędzie. Ma niezwykłą moc i pozwala połączyć się z głębią naszej natury - sięgnąć do tego czego potrzebujemy a co mamy w sobie, często nie wiedząc lub nie pamiętając, że mamy
  5. Chwila uważności. Oddech wywołany zrozumieniem jest mieszanką radości, uniesienia, spokoju – dobrych uczuć wynikających z uzyskiwania kolejnych drobin świadomości, a może i kontroli nad mechanizmami rządzącymi życiem. Temu służy ta praktyka
  6. Skanowanie ciała - czyli odwiedziny u siebie. To praktyka relaksacji i uważności polegająca na zauważeniu całego swojego ciała, przejściu przez nie przy pomocy świadomości i skupienia w poszukiwaniu napięcia, bólu lub innych nieprzyjemnych wrażeń czy doznań. Pomaga w odczuwaniu połączenia ze swoim fizycznym i emocjonalnym ja. Pozwala zauważyć pełnię siebie złożonego z ciała i ducha i osadzenie tej pełni w tu i teraz.
  1. Hello Mister Schultz. Trening autogenny Schultza to klasyka wśród praktyk prowadzonych głosem i opierających się na wyobraźni. Praktyka ta polega ona na wywołaniu metodą autosugestii stanu zbliżonego do hipnozy oraz stosowania medytacji wewnętrznej. Słowo autogenny oznacza, że osoba praktykująca sama oddziaływuje na własny układ nerwowy.
  2. Uważność w chwilach lęku i stresu. Jest to krótkie ćwiczenie uważności , łagodzące stres i niepokój, które można wykonać w dowolnym miejscu i czasie.
  3. Walizki czyli zostaw bagaż.  Można zastosować tę prostą praktykę relaksacyjno-wyobrażeniową , kiedy czujemy na sobie brzemię zmartwień, żalów i obaw o przyszłość. Będzie ona jak zostawianie ciężkich waliz pełnych niepotrzebnego bagażu.
  4. Odzyskiwanie spokoju.  Jest to kilkuminutowa minutowa praktyka "miejsca na oddech” którą można stosować zawsze i wszędzie aby odzyskać spokój, klarowność myślenia i pewność siebie.
  5. Praktykowanie miłości, szczęścia ,wdzięczności. To prosta i pełna mocy praktyka refleksyjna, bardzo pomocna w praktykowaniu miłości, spokoju, szczęścia przez przypomnienie sobie, że jako ludzie wszyscy chcemy tego samego
  6. Lubienie siebie. To praktyka pomocna w empatii, współczuciu, docenianiu siebie. Pomaga w zmaganiach z sobą przeciwdziała stawianiu sobie nierealistycznych wymagań - wspiera zdrowe budowanie poczucia własnej wartości.
  7. Miłująca dobroć. „Loving kindness” to klasyka. Wejście w praktykę 'miłującej dobroci' - jest sięgnięciem do jednego z najpiękniejszych wymiarów kontemplacji i świadomości, do których możemy sięgnąć.
  8. Ulubiony napój.  To prosta, towarzysząca w codzienności praktyka uważności i relaksu, idealna na czas przygotowania i picia herbaty czy kawy
  9. Prosta medytacja snu. To praktyka relaksacyjna zapraszająca w prosty i łatwy sposób sen.

  Zasady Realizacji zamówienia

  Zerowe ryzyko przy zakupie. Dajemy 100% gwarancji zwrotu pieniędzy jeśli produkt nie spełni oczekiwań. Bez ograniczeń czasowych, bez żadnych dodatkowych warunków, pytań czy konieczności wyjaśnień.

  Produkt elektroniczny

  Zestaw do Praktykowania Relaksacji jest produktem cyfrowym dostarczanym on-line jako zestaw plików mp3 do pobrania i/lub jako dostęp do możliwości odsłuchiwania streamingu nagrań w dedykowanej ku temu aplikacji on-line.

  Po zakupie otrzymasz natychmiast dostęp do produktu w dwóch formach.

  Zestaw można pobrać na swoje lokalne urządzenie – telefon, komputer, tableta, pendrive – żeby móc korzystać z niego poprzez wszelkie aplikacje odtwarzające mp3. Takie pobranie i zarchiwizowanie folderu z zestawem, jest konieczne, żeby móc korzystać z niego bez ograniczeń w czasie i w miejscu, którym chcemy. Pliki będzie można pobrać poprzez link dostarczony w mailu podsumowującym zakup . Link pozwala na pięciokrotne pobranie plików. W razie potrzeby ilość pobrań może być na indywidualną prośbę zwiększona. 
   
  Zestaw dostępny jest też w serwisie odetchnijspokojem.tresci.online – miejscu do słuchania on-line - streamingu - do którego dostęp zostanie również przekazany mailem natychmiast po zakupie. Dostęp tego serwisu wygasa w zależności od wybranego pakietu od kilku miesięcy do roku roku po zakupie. Może zostać za drobną opłatą przedłużany.

  Opcje zakupu

  ZESTAW DO PRAKTYKOWANIA RELAKSACJI 
  'JAK ODDYCHAĆ SPOKOJEM'

  Otrzymasz:

  • Zestaw nagrań w formacie mp3 ponad 11 godzin słuchania
  • 100% gwarancja zwrotu przy braku satysfakcji
  Kup za 349 złZasady realizacji

  Zestaw Praktykowania Relaksacji

  ✔️ Zestaw do Praktykowania Relaksacji
  ✔️ 100% gwarancja zwrotu przy braku satysfakcji
  Audiobook ‘Odetchnij Spokojem’
  eBook ‘Odetchnij Spokojem’
  Książka ‘Odetchnij Spokojem’ z darmową dostawą

  349 zł
  Wysyłka elektroniczna na e-mail
  ZAMÓW TERAZ

  Pakiet Najlepsza Wartość

  ✔️ Zestaw do Praktykowania Relaksacji
  ✔️ 100% gwarancja zwrotu przy braku satysfakcji
  ✔️ Audiobook ‘Odetchnij Spokojem’
  eBook ‘Odetchnij Spokojem’
  Książka ‘Odetchnij Spokojem’ z darmową dostawą

   

  369 zł
  Wysyłka elektroniczna na e-mail
  ZAMÓW TERAZ

  Pakiet ze wszystkim

  ✔️ Zestaw do Praktykowania Relaksacji
  ✔️ 100% gwarancja zwrotu przy braku satysfakcji
  ✔️ Audiobook ‘Odetchnij Spokojem’
  ✔️ eBook ‘Odetchnij Spokojem’
  ✔️ Książka ‘Odetchnij Spokojem’ z darmową dostawą

   

  419 zł
  Darmowa wysyłka
  ZAMÓW TERAZ
  Masz pytanie?

  Bądźmy w kontakcie

  kontakt@jarekguc.pl
  Polityka prywatności
  Copyright © jarekguc.pl
  Stworzone z pasji przez Hartwork
  envelope