ZESTAW DO PRAKTYKOWANIA RELAKSACJI

Jak od­dy­chać spo­ko­jem

 • W zestawie jest 16 relaksacji
 • To praktyki prowadzone moim głosem, na tle specjalnie dobranej muzyki
 • Całość to ponad 11 godzin nagrań z technikami relaksacji, uważności, oddechu
 • Stanowią podstawowy, praktyczny kurs relaksowania się i nauki uważności w podejściu 'immersion'
 • Codzienne ich praktykowanie pomaga w utrzymaniu spokoju ducha i ciała
 • Te uważnie dobrane praktyki są oparte o sprawdzone na świecie podejścia do redukowania stresów, napięć i lęków
 • Zestaw ten służy psychoedukacji - uczy relaksu, samoregulacji, uważności i podstaw treningu mentalnego

CO CHCĘ CI PRZEKAZAĆ JAKO AUTOR?

Zebrałem tu rezultaty moich osobistych doświadczeń w praktykowaniu prowadzonych głosem relaksacji.

To techniki i praktyki do nauki relaksowania się w podejściu 'immersion - learning by doing' (zanurzenie - nauka przez działanie). Taka nauka relaksowania nie wymaga niczego szczególnego poza... rozpoczęciem relaksowania się w oparciu o dostępne w zestawie nagrania. Z czasem techniki się automatyzują i naturalnie 'wchodzą w krew'

Są to praktyki prowadzone moim głosem, który podaje, na tle relaksującej muzyki, instrukcje do wykonania, zadaje pytania czy podpowiada, jak można widzieć podstawowe dla naszego spokoju czy dobrostanu - osiągania stanu relaksu - kwestie. Nagrania te, regularnie odsłuchiwane, praktykowane, pomagają w dbaniu o higienę psychiczną i osobisty dobrostan.

Celem tego zestawu jest - najprościej mówiąc - pomaganie w oddychaniu spokojem, osiąganiu stanu relaksu na co dzień.  Takie praktyki są jak drogowskazy na drodze, do odkrywania swojego zrelaksowanego wnętrza i tego co dobrego się w nim naturalnie, od zawsze kryje.

Czy chcesz wreszcie odpocząć?

Czy chcesz odetchnąć spokojem?

Czy pragniesz głębokiego psychofizycznego relaksu?

Myślę, że tak - jak większość z nas. Takie potrzeby przewijają się w rozmowach, pytaniach, prośbach o pomoc ze strony moich Czytelników i Odbiorców tego co publikuję w internecie.

Świat pędzi w szalonym tempie - czujemy się tak jakby ktoś ciągle zwiększał ciśnienie w przestrzeni, w której toczy się nasze życie i dokładał nam kolejnych bodźców intensyfikujących doświadczane przez nas napięcia
i niepokoje.

Nasza codzienność przynosi wiele stresów, lęków, nerwów, które wpływają na nasze myśli, uczucia, zachowania i które odkładają się w ciele powodując złe samopoczucie a z czasem i choroby - ciała i ducha. Potrzebujemy relaksu!

Darmowy fragment

Żeby poczuć klimat tych praktyk relaksacyjnych posłuchaj fragmentu jednej z nich - Relaksacji „Uważność w chwilach lęku i stresu”

Darmowa relaksacja z zestawu

Jeśli chcesz wysłuchać całej Relaksacji "Uważność w chwilach lęku i stresu"  i praktykować z jej pomocą pobierz ją zostawiając swój adres e-mail

„Co znajdziesz w zestawie?” czyli spis treści

 1. Wprowadzenie - Praktyki, relaksacje, kontemplacje prowadzone głosem. O co w nich chodzi? Jak z nich korzystać? Jak używać przekazanych w tym zestawie „narzędzi” pomagających odnaleźć spokój

 2. Jak masz na imię? Prosta praktyka, która pozwala być bliżej swojej prawdziwej natury - spotkać się ze sobą w prawdzie, bliskości i empatii. Zauważyć - odkryć siebie na nowo.

 3. Oddychanie w kwadracie. Praktyka oddychania w kwadracie ma wiele zastosowań. Używają jej na przykład żołnierze czy pracownicy służb mundurowych, aby zachować spokój i poprawić swoją koncentrację w wyjątkowo napiętych sytuacjach. Oddech jest tu jak dźwignia zmiany biegów, która pozwala przełączyć silnik na odpowiednie przełożenie. Powolne, stabilne oddychanie uspokaja serce, obniża ciśnienie krwi i pomaga jasno myśleć.

 4. Twoje serce. Pełna refleksji praktyka, do której można sięgnąć zawsze i wszędzie. Ma niezwykłą moc i pozwala połączyć się z głębią naszej natury - sięgnąć do tego czego potrzebujemy a co mamy w sobie, często nie wiedząc lub nie pamiętając, że mamy

 5. Chwila uważności. Oddech wywołany zrozumieniem jest mieszanką radości, uniesienia, spokoju – dobrych uczuć wynikających z uzyskiwania kolejnych drobin świadomości, a może i kontroli nad mechanizmami rządzącymi życiem. Temu służy ta praktyka

 6. Skanowanie ciała - czyli odwiedziny u siebie. To praktyka relaksacji i uważności polegająca na zauważeniu całego swojego ciała, przejściu przez nie przy pomocy świadomości i skupienia w poszukiwaniu napięcia, bólu lub innych nieprzyjemnych wrażeń czy doznań. Pomaga w odczuwaniu połączenia ze swoim fizycznym i emocjonalnym ja. Pozwala zauważyć pełnię siebie złożonego z ciała i ducha i osadzenie tej pełni w tu i teraz.

 1. Hello Mister Schultz. Trening autogenny Schultza to klasyka wśród praktyk prowadzonych głosem i opierających się na wyobraźni. Praktyka ta polega ona na wywołaniu metodą autosugestii stanu zbliżonego do hipnozy oraz stosowania medytacji wewnętrznej. Słowo autogenny oznacza, że osoba praktykująca sama oddziaływuje na własny układ nerwowy.

 2. Uważność w chwilach lęku i stresu. Jest to krótkie ćwiczenie uważności , łagodzące stres i niepokój, które można wykonać w dowolnym miejscu i czasie.

 3. Walizki czyli zostaw bagaż.  Można zastosować tę prostą praktykę relaksacyjno-wyobrażeniową , kiedy czujemy na sobie brzemię zmartwień, żalów i obaw o przyszłość. Będzie ona jak zostawianie ciężkich waliz pełnych niepotrzebnego bagażu.

 4. Odzyskiwanie spokoju.  Jest to kilkuminutowa minutowa praktyka "miejsca na oddech” którą można stosować zawsze i wszędzie aby odzyskać spokój, klarowność myślenia i pewność siebie.

 5. Praktykowanie miłości, szczęścia ,wdzięczności. To prosta i pełna mocy praktyka refleksyjna, bardzo pomocna w praktykowaniu miłości, spokoju, szczęścia przez przypomnienie sobie, że jako ludzie wszyscy chcemy tego samego

 6. Lubienie siebie. To praktyka pomocna w empatii, współczuciu, docenianiu siebie. Pomaga w zmaganiach z sobą przeciwdziała stawianiu sobie nierealistycznych wymagań - wspiera zdrowe budowanie poczucia własnej wartości.

 7. Miłująca dobroć. „Loving kindness” to klasyka. Wejście w praktykę 'miłującej dobroci' - jest sięgnięciem do jednego z najpiękniejszych wymiarów kontemplacji i świadomości, do których możemy sięgnąć.

 8. Ulubiony napój.  To prosta, towarzysząca w codzienności praktyka uważności i relaksu, idealna na czas przygotowania i picia herbaty czy kawy

 9. Prosta medytacja snu. To praktyka relaksacyjna zapraszająca w prosty i łatwy sposób sen.

Zasady Realizacji zamówienia

Zerowe ryzyko przy zakupie. Dajemy 100% gwarancji zwrotu pieniędzy jeśli produkt nie spełni oczekiwań. Bez ograniczeń czasowych, bez żadnych dodatkowych warunków, pytań czy konieczności wyjaśnień.

Produkt elektroniczny

Zestaw do Praktykowania Relaksacji jest produktem cyfrowym dostarczanym on-line jako zestaw plików mp3 do pobrania.

Zestaw można pobrać na swoje lokalne urządzenie – telefon, komputer, tableta, pendrive – żeby móc korzystać z niego poprzez wszelkie aplikacje odtwarzające mp3. Takie pobranie i zarchiwizowanie folderu z zestawem, jest konieczne, żeby móc korzystać z niego bez ograniczeń w czasie i w miejscu, którym chcemy. Pliki będzie można pobrać poprzez link dostarczony w mailu podsumowującym zakup . Link pozwala na pięciokrotne pobranie plików. W razie potrzeby ilość pobrań może być na indywidualną prośbę zwiększona. 

Opcje Zakupu

ZESTAW DO PRAKTYKOWANIA RELAKSACJI
'JAK ODDYCHAĆ SPOKOJEM'

Otrzymasz:

 • Zestaw nagrań w formacie mp3 ponad 11 godzin słuchania

 • 100% gwarancja zwrotu przy braku satysfakcji

Opcje Zakupu

Zestaw Praktykowania Relaksacji
349
Wysyłka elektroniczna na e-mail
 • Zestaw do Praktykowania Relaksacji
 • 100% gwarancja zwrotu przy braku satysfakcji
 • Audiobook ‘Odetchnij Spokojem’
 • eBook ‘Odetchnij Spokojem’
 • Książka ‘Odetchnij Spokojem’ z darmową dostawą
Zamów teraz
Pakiet ze wszystkim
419
Darmowa dostawa
 • Zestaw do Praktykowania Relaksacji
 • 100% gwarancja zwrotu przy braku satysfakcji
 • Audiobook ‘Odetchnij Spokojem’
 • eBook ‘Odetchnij Spokojem’
 • Książka ‘Odetchnij Spokojem’ z darmową dostawą
Zamów teraz

Masz pytanie?

Bądźmy w kontakcie

Polityka Prywatności
Copyright © jarekguc.pl
Stworzone z pasji przez Hartwork